Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cena


  Home Produkty_cz Batohy a batůžky Expedičníbatoh expediční WĘDROWIEC IV

3990 CZKExpediční batohy - batohy na expedice

Společnost Wolf Gang vyrábí expediční batohy, batohy pro sport a outdoor batohy, které jsou vybaveny velmi kvalitními přezkami Duraflex, technickými páskami Nylon a zipy YKK, jenž fungují za každého počasí.

Expediční batohy - vysoká kvalita

Vnitřní švy jsou chráněny před rozpáráním a místa se zvýšeným rizikem poškození mají navíc rýgl. Většina batohů je standardně vybavena nepromokavou pláštěnkou, píšťalkou ITW NEXUS, oranžovými lemy usnadňujícími nalezení zipů uvnitř batohu a jinými funkčními doplňky. Odrazové prvky ze předu a zezadu batohu jsou důležitým prvkem bezpečnosti uživatele při pochodu za tmy okrajem silnice. Mnohé úchyty a místa pro připevnění nezbytné výbavy a speciální úchyt pro přenášení výrazně zvyšují funkční vlastnosti batohů od firmy Wolf Gang.

Kapacita expedičních batohů přesahuje 50 litrů a používají se na dlouhodobější expedice a treky. Naše expediční batohy se vyznačují tím, že mají hliníkové lišty kvůli vyztužení zad batohu, propracovaný, pevný a ergonomický bederní pás, který Vám usnadní přenášení velkých a těžkých nákladů. Jsou to dvoukomorové batohy s plněním shora a zespodu. Zádový nosný systém je nastavitelný, což umožňuje nastavit výšku usazení batohu na zádech a přizpůsobit tak expediční batoh konkrétní postavě.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist