Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cenabunda dámská SAMARKANDA
990 CZK   1380 CZKbunda BUCHARA
1450 CZK   1620 CZK


  Home Produkty_cz Outdoor oblečení Bundy a kalhoty (dámské i pánské)bunda zimní KAPRUN GELANOTS

5400 CZK
bunda JAWOR Air-Tex Plus

2300 CZK
bunda TIROL

4300 CZK
bunda dámská JAWORZYNA

3600 CZK
bunda dámská SAMARKANDA

990 CZK   1380 CZK
bunda BUCHARA

1450 CZK   1620 CZK
bunda TURBACZ

3250 CZK
bunda JAWOR

2300 CZK
bunda PIENINY

2200 CZK
bunda RYSY

3590 CZK
bunda BUKOWINA

2820 CZK
outdoor kalhoty HALICZ

2365 CZK
kalhoty NOSAL GELANOTS

3330 CZK
outdoor kalhoty BIESZCZADY

1950 CZKOutdoor kalhoty a bundy do nepohody

Společnost Wolf Gang vyrábí a prodává outdoor, nepromokavé a prodyšné kalhoty a bundy s membránou Gelanots určené pro expedice, outdoor výlety, do hor i do města. Zkrátka kamkoliv, kde se potřebujete na své vybavení maximálně spolehnout.

Outdoor a expediční vybavení

Wolf Gang vyrábí outdoorové a expediční vybavení, oblečení z kvalitních nylonových materiálů a membrán Gelanots a Air Tex Plus.

Svrchní outdoor oblečení

Svrchní oblečení je pro outdoor nejdůležitější částí našeho oděvu. Na straně jedné umožňuje odvod vodní páry na povrch a na druhé chrání tělo před větrem a deštěm. Toto zaručí pouze tkaniny nové generace ve spojení s kvalitní membránou. Navíc jsou všechny švy utěsněné speciální páskou strojově laminovanou při teplotě sahající 500°C.

Vyrábíme outdoor oblečení s membránami Gelanots a Air-Tex Plus. Bundy jsou vybaveny kapucí se stahováním a vyztuženým kšiltem. Kapuce s označením 2D, 3D umožňují optimální přizpůsobení kapuce tak, aby neomezovala výhled a nebránila pohybu hlavou. Rukávy jsou zakončeny stahováním na suchý zip.

Kvalitní zipy pro outdoor bundy a kalhoty

Velmi kvalitní zipy od firmy YKK se dvěma jezdci, jsou chráněny navíc krycí légou, která zabraňuje proniknutí vody a větru dovnitř. Bundy jsou vybaveny druhým, vnitřním zipem pro vepnutí flísky (polartecové bundy) z naší kolekce, jedná se o tzv. KOMBI SYSTEM. Bunda s flískou tak tvoří finančně výhodnou a velmi funkční celoroční soupravu. Velký důraz klademe na projektování kapes, které jsou navrženy tak, aby byly snadno přístupné a zajištěné před proniknutím vody dovnitř. Bundy jsou vybaveny stahováním v pase a v jejím dolním okraji.

Pokročilejší modely bund mají systém regulovaného (pomocí zipu a jezdce) odvětrávání (většinou v podpaží), který zlepšuje a urychluje proces odvádění přebytku tepla a potu při intensivní zátěži. U bund série Gelanots najdete protisněhový pás s elastickou gumou, který má za úkol zabránit proniknutí větru a sněhu pod bundu.

DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist