Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cena


  Home Produkty_cz Batohy a batůžky Expediční

Technologie: Cordura 
Záruka: 60 měsíců.
O výrobku:

Profesionální expediční batoh ušitý celý z Cordury s plynule nastavitelným zádovým systéme - SMOOTH ADJUSTABLE BACK SYSTEM (SABS), kdy pomocí posuvných popruhů jednoduše přizpůsobite velikost zad batohu Vašim potřebám.

Batoh Wedrowiec má dvě komory: plnění dole zepředu nebo klasicky shora pod víkem. Komory batohu je možno samozřejmě propojit. Pod výškově nastavitelným víkem se nachází alpský popruh pro stahování sbaleného nákladu. Tento spolehlivý parťák na treky a túry je vybaven výškově nastavitelným víkem a objemnými bočnímy kapsami s kompresními popruhy, které zvětšují kapacitu batohu až o 20%.

Uživatel určitě ocení robustní a pevný bederní pás a prostornou kapsu uvnitř batohu na zádech. Na čelním panelu batohu se nachází velká kapsa na zip a síťková kapsa s pružným stahováním.

Hmotnost vel. 70: 2 600 g

Na praní a impregnaci doporučujeme prostředky Tarrago nebo mýdlové ořechy Miron, které můžete zakoupit i u nás - aktuální nabídka zde

Expediční batoh WEDROWIEC - vlastnosti

Expediční batoh Wedrowiec je velice funkční, robustní a praktický výrobek určený pro delší outdoor výpravy a expedice. Na výběr nabízíme batohy Wedrowiec ve 3 velikostech: objem 60, 70 a 80 litrů, všechny v decentních barvách.

Uvedený objem = objem pouze hlavní komory, tj. bez víka a bočních kapes.

batoh expediční WĘDROWIEC IV- boční kompresní popruhy
- 3 vnitřní kapsy
- bederní pás
- 5 vnějších kapes
- zipy YKK
- přezky a příslušenství Duraflex
- píšťalka ITW Nexus
- pláštěnka ve spodní vnější kapse
- reflexní prvky
- hrudní popruh

Cena : 3990 CZK,-

(tmavě šedá/černá)
(černá)
Zvolit velikost:


Expediční batoh - Cordura

CORDURA je velmi pevná a odolná tkanina z texturovaných polyamidových vláken, které se vyznačují obrovskou pevností a odolností vůči otěru a jiným mechanickým rizikům poškození. Tento materiál je proto velmi vhodný pro expedice a outdoor. Vhodná struktura vláken a sofistikovaná metoda tkaní má za následek skutečnost, že výrobky z Cordury jsou několikrát odolnější ve srovnání s tradičním nylonem. Tyto vlastnosti jsou pečlivě sledovány a kontrolovány firmou DuPont a pouze ty nejkvalitnější materiály splňující příslušná kritéria můžou nosit označení Cordura® by DuPont.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist