Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cena


  Home Produkty_cz Batohy a batůžky Expediční

Technologie: Dura On Nylon 
Záruka: 24 měsíců.
O výrobku:

Expediční batoh z nylonu s plynule nastavitelným zádovým systémem - SMOOTH ADJUSTABLE BACK SYSTEM (SABS), kdy pomocí posuvných popruhů jednoduše přizpůsobite velikost zad batohu Vašim potřebám.

Batoh Globetrotter má dvě komory: plnění dole zepředu nebo klasicky shora pod víkem. Komory batohu je možno samozřejmě propojit. Pod výškově nastavitelným víkem se nachází alpský popruh pro stahování sbaleného nákladu. Tento spolehlivý parťák na treky a túry je navíc vybaven systémem pro zvětšení obsahu hlavní komory o cca. 15% pomocí speciálních zipů.

Outdoor batoh GLOBETROTTER má šest vnějších kapes, z toho dvě vypolstrované izolačně-ochrannou vrstvou - COOL POCKET a tři vnitřní kapsy. Součástí je pláštěnka na batoh ve spodní vnější kapse.

Hmotnost vel. 65: 2 700 g

Na praní a impregnaci doporučujeme prostředky Tarrago nebo mýdlové ořechy Miron, které můžete zakoupit i u nás - aktuální nabídka zde

Expediční batoh GLOBETROTTER - vlastnosti

Expediční batoh Globetrotter je funkční a praktický výrobek určený pro outdoor a expedice. Na výběr nabízíme batohy Globetrotter ve dvou velikostech - objem 65 litrů a objem 75 litrů - v líbívých barevných kombinacích.

Uvedený objem = objem pouze hlavní komory, tj. bez víka a bočních kapes.

batoh expediční GLOBETROTTER II verze 3-barevná- odnímatelný bederní pás
- boční kompresní popruhy
- 3 vnitřní kapsy
- zipy YKK
- přezky a příslušenství Duraflex
- píšťalka ITW Nexus
- pláštěnka ve spodní vnější kapse
- reflexní prvky
- hrudní popruh
- 6 vnějších kapes

Cena : 2590 CZK   3190 CZK,-

(oranžová/tmavě šedá/černá)
(červená/tmavě šedá/černá)
Zvolit velikost:


TENTO MODEL JE DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ.Expediční batoh pro outdoor

Dura.On Nylon je moderní materiál z polyamidových vláken s hustotou 500D. Vlastnosti použitých vláken a pevná vazba garantují vysokou odolnost vůči všeho druhu mechanickým poškozením, jako prodření, vydření apod. Tento materiál byl několikrát impregnován polyuretanem, takže je do jisté míry nepromokavý a zároveň rychleschnoucí.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist