Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cenabunda dámská SAMARKANDA
990 CZK   1380 CZKHole trekingové VIPOLE PATHFINDER AS QL Blue
1002 CZK   1190 CZKHole trekingové VIPOLE PATHFINDER AS QL Orange
1005 CZK   1090 CZK


  Home Produkty_cz

Technologie: Cordura 
Záruka:24 měsíců.
O výrobku:

Velmi populární turistický a městský batoh. Prostorová síťka 3D na zádech odvádí pot a zamezuje oděrkám. Vnitřní prostorná přihrádka a dvě vnější kapsy pomůžou uspořádat nezbytné maličkosti při nošení. Mnoho úchytů a poutek pro připevnění vybavení bezesporu zvyšuje funkční vlastnosti batohu.

WŁÓCZYKIJ II-
-
-
-
-
-
-
-
-

Cena : 1100 CZK,-

(černá)
Zvolit velikost:


CORDURA je velmi pevná a odolná tkanina z texturovaných polyamidových vláken, které se vyznačují obrovskou pevností a odolností vůči otěru a jiným mechanickým rizikům poškození. Vhodná struktura vláken a sofistikovaná metoda tkaní má za následek skutečnost, že výrobky z Cordury jsou několikrát odolnější ve srovnání s tradičním nylonem. Tyto vlastnosti jsou pečlivě sledovány a kontrolovány firmou DuPont a pouze ty nejkvalitnější materiály splňující příslušná kritéria můžou nosit označení Cordura® by DuPont.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist