Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cenadeštník SWING
1090 CZK   1190 CZKHole trekingové VIPOLE PATHFINDER AS QL Blue
1002 CZK   1190 CZKbunda dámská SAMARKANDA
990 CZK   1380 CZK


  Home Produkty_cz

Technologie: Cordura 
Záruka:24 měsíců.
O výrobku:

Velmi populární turistický a městský batoh. Prostorová síťka 3D na zádech odvádí pot a zamezuje oděrkám. Vnitřní prostorná přihrádka a dvě vnější kapsy pomůžou uspořádat nezbytné maličkosti při nošení. Mnoho úchytů a poutek pro připevnění vybavení bezesporu zvyšuje funkční vlastnosti batohu.

WŁÓCZYKIJ II-
-
-
-
-
-
-
-
-

Cena : 1100 CZK,-

(černá)
Zvolit velikost:


CORDURA je velmi pevná a odolná tkanina z texturovaných polyamidových vláken, které se vyznačují obrovskou pevností a odolností vůči otěru a jiným mechanickým rizikům poškození. Vhodná struktura vláken a sofistikovaná metoda tkaní má za následek skutečnost, že výrobky z Cordury jsou několikrát odolnější ve srovnání s tradičním nylonem. Tyto vlastnosti jsou pečlivě sledovány a kontrolovány firmou DuPont a pouze ty nejkvalitnější materiály splňující příslušná kritéria můžou nosit označení Cordura® by DuPont.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist