Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cena


  Home Všeobecné

Jak ošetřovat vlněné výrobky?

 

Praní v ruce: Výrobek je možné prát v ruce ve vlažné lázni 40°C max. Poté jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, nejlépe na ručníku.

 

Praní v pračce: veškeré výrobky je možné prát v pračce pouze na šetrný program (vlna, jemné praní), který respektuje šetrnější praní (přiměřenou teplotu a snížený počet otáček při odstřeďování).

 

Pozor! Praní v teplejší vodě (víc než 40°C)a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí (úplet zplstnatí a srazí se). Nesušte výrobek na topném tělese. Pokud topení přesáhne teplotu 40°C, (a to je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se zahřeje taktéž nad 40° a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní. Nepoužívejte aviváž!

  

 

Svetr Kama v akci
Český výrobce pleteného zboží, rodinná firma KAMA, se soustřeďuje na výrobu oblečení, v němž se pojí aktuální módní trendy s funkčností používaných materiálů. Fashion = Kama respektuje, ale i určuje módní trend. Proto je oblíbená nejen na domácím trhu ale uspívá i v exportu do 25 států světa. KAMA zpracovává příze od stálých dodavatelů Schoeller a Schaefer, a fleece od výrobce Pontetorto. Tito partneři garantují neměnnou kvalitu, který je pro značku prioritou. KAMA zpracovává funkční materiály, jejichž kombinováním zhotovuje širokou škálu výrobků určených od běžného nošení až po využití v extrémních klimatických podmínkách.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist