Outdoor bundy, batohy, spacáky - softshell, polartec, gelanots.

WOLF GANG  
Dobrá cena


  Home

Výrobky naší firmy jsou zhotoveny s použitím nejnovějších technologií, z prověřených a kvalitních materiálů. Mnohaleté zkušenosti nám dovolují vybrat výrobce a dodavatelé, kteří jsou schopni zaručit neměnnou kvalitu svých výrobků. Navíc má každý výrobek vlastní sériové číslo, které umožňuje kontrolu již během výrobního procesu.


ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

 1. Záruka se vztahuje na veškeré vady, jež se objeví během záruční doby pod podmínkou, že výrobek je používán v souladu s účelem jeho použití a v podmínkách všeobecně uznávaných jako normální.
 2. V případě uplatnění záruky (reklamace) je kupující povinen uvést datum zjištění vady, doložit její stručný popis a předložit doklad (stačí kopie) o zakoupení zboží.
 3. Uživatel je povinen po zjištění vady přestat výrobek používat a bezodkladně uplatnit reklamaci.
 4. Za vadu výrobku nelze považovat mechanická nebo chemická poškození, přirozené zestárnutí a opotřebení vzniklá během jeho používání a taktéž vady vzniklé v důsledku nedodržování návodu k používání a hlavně pokynů týkajících se praní, údržby a skladování.
 5. Veškeré vady budou odstraněny a výrobek odeslán bezplatně zpět kupujícímu do 30 dnů ode dne doručení reklamovaného výrobku.
 6. Pod pojmem oprava se rozumí odstranění vad vzniklých v důsledku výrobních chyb a závad použitých materiálů nebo výměna za nový výrobek. Za odstranění vady se považují takové úkony, které umožní daný výrobek opět používat v souladu s účelem jeho použití a aktuálním stavem opotřebení. Výrobci přísluší volba způsobu odstranění vady. S ohledem na provedenou opravu se výrobek může způsobem, který je pro jeho funkčnost nepodstatný, odlišovat od původního stavu.
 7. Jestliže náklady spojené s odstraněním nepodstatné vady jsou neúměrně vysoké, výrobce může snížit cenu výrobku a odstoupit od provedení opravy. V případě podstatné vady, kterou není možné odstranit, výrobce vymění reklamovaný výrobek za nový, nabídne výrobek alespoň stejné hodnoty a kvality nebo odstoupí od smlouvy.
 8. Výrobce si vyhrazuje právo na odmítnutí reklamace a vrácení výrobku zpět kupujícímu na jeho náklady v následujících případech:
  ·         doručený výrobek není čistý
  ·         uživatel nedodržel záruční podmínkyOblečení a výbava pro outdoor a sport - bundy, kalhoty, mikiny, termoprádlo, batohy, spacáky, deštníky

Outdoor a sport bundy, kalhoty, fleece a softshell bundy, batohy, spacáky... to vše pro Outdoor vyrábí a prodává společnost Wolf Gang s dlouholetými zkušenostmi v oboru a s ohledem na špičkovou kvalitu, kterou nyní máte možnost vyzkoušet a posoudit. Ať už si vyberete naše oblečení a vybavení pro outdoor a sport, kvalitní nepromokavé, dámské nebo pánské fleece a softshell bundy, kalhoty, batohy a spacáky, jistě budete velmi spokojeni. Náš sortiment značky Wolf Gang doplňují kvalitní outdoor deštníky od německého výrobce EUROSCHIRM a funkční termoprádlo (trička, trika, mikiny, ponožky, kalhoty aj.) od známého norského výrobce funkčního oblečení z merino vlny, firmy DEVOLD OF NORWAY.

Outdoorové a sportovní bundy - Softshell, Polartec, Gelanots

Wolf Gang vyrábí a prodává kvalitní oblečení a vybavení pro sport a outdoor. Sortiment tvoří turistické a výletní batohy, nepromokavé bundy, polartecové mikiny a softshellové bundy, spacáky, spací pytle a různé outdoor doplňky a vybavení jako peněženky a kapsičky. Kvalitu, nepromokavost, prodyšnost a funkčnost našich bund, batohů, spacáků a dalších outdoor výrobků zajišťují membrány Air-tex Plus a Gelanots. U softshell oblečení jsou to materiály Eskimo Shell Barrier nebo profi materiál Shell Barrier Nylon Pro. Naše Flísové bundy jsou ušité z materiálu Polartec.

Outdoor batohy na výlety, do školy nebo expedice - výroba a prodej

Batohy vyrábíme z kvalitních materiálů Dura.On Nylon a Cordura. Samozřejmostí jsou zipy YKK a přezky DURAFLEX. Spací pytle a spacáky šijeme z lehkého, odolného 7-kanálového dutého vlákna. To potěší především outdoorové nadšence, kteří hledají tu nejvyšší kvalitu a funkční vlastnosti. Nabídku zpestřují turistické a expediční outdoor doplňky: tašky, kapsičky, ledvinky, peněženky, návleky aj. Více informací naleznete u jednotlivých modelů nebo v menu Materiály, kde popisujeme outdoor materiály, které používáme pro vaši spokojenost a vysokou kvalitu našich výrobků.

Oblečení a vybavení pro sport a outdoor

Seznamte se s vysokou kvalitou a vyzkoušejte sportovní oblečení a outdoor vybavení Wolf Gang, které přesvědčí i ty nejnáročnější. Naše outdoor a sport bundy, fleece a softshell oblečeni, mikiny, kalhoty, turistické batohy, spacáky - spací pytle již vyzkoušelo mnoho cestovatelů, dobrodruhů i náročných zákazníků. Víme, že kdo naše outdoor produkty vyzkouší, stane se naším věrným zákazníkem.
DOPORUČUJEME: Turistika.cz, KLUB 112, Spoluhraci.cz, Sportovci.cz, RELAXSPORT.cz - Přidej se k nám!, Ubytování Krkonoše, Odkazovník, zájezdy po celé planetě, Jízdní kola, Hrady a Zámky, Zastřešení bazénů - Famitech, Webdesign, tvorba www stránek - Milan Šarík, Vše na Golf, Dámské značkové kabelky a tašky, Cerstva kava, Mobilni telefony Zlepšujeme SEO, Web, Copywriting, internet marketing, Nábytek na míru, Ubytování Krušné hory, Outdoor, Mapy, atlasy, průvodci, Satelitní technika, DVB-S, Nejlevnější parfémy, Puzzle, Satelitní komplety, Parfémy dior, webdesign, tvorba www stránek, Stavba a rekonstrukce, Kočárky, Teambuilding, firemní akce, Letní dětské tábory, Proti vypadávání vlasů, Nejfuton.cz jsou, postele, pohovky, matrace a futony, Kvalitní brýle
TOPlist